Oversigt

Herunder kan du se hvem der er tilmeldt til Shinson Hapkido Landslejr.

> > > Klik her for program og tilmelding < < <



114 er tilmeldt
Sortér efter "Dojang" ->

Navn Dojang Bæltegrad KiDoIn Aldersgruppe
Alex BartvigHolbæk8. Kup (Orange)X7 - 11 år
Alexander HyllestedHvidovre10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Alfred Bock ScharlingÅrhus9. Kup (Gul)7 - 11 år
Allan ArentoftHvidovre7. Kup (Grøn)18+ år
Alvilda SchüttÅrhus10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Anders MengHvidovre7. Kup (Grøn)7 - 11 år
Andreas Kristian LemmergaardTømmerup8. Kup (Orange)18+ år
Annette Aagaard Knudsen Holbæk4. Kup (Rød)Vælg
Annette Løye ChristiansenRoskilde1. Dan (Sort)X18+ år
Ask SchüttÅrhus10. Kup (Hvid)7 - 11 år
BarnypokVælgVælgVælg
Bitten LøvendorfTømmerup9. Kup (Gul)18+ år
Bjarne chrsitansenTømmerup5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Bobby BastianHvidovre8. Kup (Orange)18+ år
Brian HansenHolbæk2. Kup (Brun)18+ år
Camilla Bøgelund HolckHolbæk1. Kup (Brun/Sort)18+ år
Caroline Heide SørensenHolbæk3. Kup (Rød/Brun)15 - 17 år
Cecilia Soon HultbergHvidovre10. Kup (Hvid)Vælg
Cecilia Soon HultbergHvidovre10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Charlotte MengHvidovre10. Kup (Hvid)X18+ år
Christian Nellager InglebyHolbæk9. Kup (Gul)7 - 11 år
Daniel JoensenVælg5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Daniel Johannes hultbergRoskilde2. Dan (Sort)18+ år
Emil Helge Thestrup Holbæk10. Kup (Hvid)X7 - 11 år
Emil ThestrupHolbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Emma Klinck EllingHolbæk8. Kup (Orange)7 - 11 år
Filipo Herskind Dam NygaardVælg10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Filipo Herskind Dam Nygaard Holbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Flemming Hjelmgaard Petersen Roskilde7. Kup (Grøn)X18+ år
Frank LarsenHolbæk4. Dan (Sort)18+ år
Frederik Godt KarlssonTømmerup8. Kup (Orange)12 - 14 år
Frej UttenthalVælg8. Kup (Orange)12 - 14 år
Ida Marie PalmgreenÅrhus9. Kup (Gul)18+ år
Jakob Herskind JørgensenHolbæk7. Kup (Grøn)X12 - 14 år
Jørgen Løye ChristiansenRoskilde4. Dan (Sort)18+ år
Jens E. AndersenTømmerup1. Dan (Sort)18+ år
Jesper Skou PedersenÅrhus2. Dan (Sort)18+ år
Jesper Skou PedersenÅrhus2. Dan (Sort)18+ år
Johannes HultbergHvidovre2. Dan (Sort)18+ år
Jonathan HyllestedHvidovre7. Kup (Grøn)7 - 11 år
Julie Frejdal HansenVælg4. Kup (Rød)12 - 14 år
Julio Eggers-LysboHolbæk7. Kup (Grøn)7 - 11 år
Karen Harder HartvigHvidovre8. Kup (Orange)18+ år
Kirstine LethTømmerup10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Lone Brandstrup Holbæk9. Kup (Gul)X18+ år
Lucca Starup HenriksenHolbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Lucie Offseta FogtHolbæk7. Kup (Grøn)X12 - 14 år
Lukas Vinther Offenberg LarsenHolbæk1. Dan (Sort)18+ år
Mads SimoniÅrhus9. Kup (Gul)18+ år
Maria Steen KildegaardHolbæk2. Dan (Sort)18+ år
Marko Nørvig Andreasen Holbæk8. Kup (Orange)7 - 11 år
Martin Smedegaard HesselingHolbæk6. Kup (Blå)18+ år
Mathias NielsenHolbæk1. Dan (Sort)18+ år
Matilde Skou FrstholmÅrhus9. Kup (Gul)7 - 11 år
Matin Mashaito ItoÅrhus1. Kup (Brun/Sort)18+ år
Mattis Soon HultbergHvidovre10. Kup (Hvid)Vælg
Mattis Soon HultbergHvidovre10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Merete HesselingHolbæk9. Kup (Gul)X18+ år
Mette TamsVælg10. Kup (Hvid)18+ år
Mette Volmer Roskilde2. Kup (Brun)18+ år
Michael EibyeTømmerup2. Dan (Sort)18+ år
Michael Lindblad MortensenÅrhus7. Kup (Grøn)18+ år
Mikkel Brandstrup Berendt Schmidt Holbæk2. Kup (Brun)15 - 17 år
Morten SchüttÅrhus7. Kup (Grøn)18+ år
Nadia Ravndal HøjstingHolbæk5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Nikolaj Neumann HammrshøuHolbæk9. Kup (Gul)X7 - 11 år
Nikolaj Skou FrostholmÅrhus9. Kup (Gul)7 - 11 år
Nikolas Vinther Offenberg LarsenHolbæk3. Kup (Rød/Brun)15 - 17 år
Oliver Strøm JeppesenTømmerup8. Kup (Orange)7 - 11 år
Peter Thestrup WaadeÅrhus1. Kup (Brun/Sort)18+ år
Rasmus Høiberg-HøjerupRoskilde4. Kup (Rød)18+ år
Rebekka BankÅrhus5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Sam Bruun-LundHvidovre1. Dan (Sort)18+ år
Søren TimmermannHvidovre6. Kup (Blå)15 - 17 år
Sebastian HammershøiHolbæk8. Kup (Orange)15 - 17 år
Sebastian WitzellHolbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Sebastian WitzellHolbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Sif Frejdal HansenHolbæk10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Sofie Bisp-WillmanTømmerup9. Kup (Gul)12 - 14 år
Sofie Hartvig MortensenÅrhus6. Kup (Blå)18+ år
Sofie SoonHvidovre1. Dan (Sort)18+ år
Sofie Soon NielsenHvidovre1. Dan (Sort)18+ år
Solbjørk Lykke UttenthalHolbækVælg7 - 11 år
Stinne Andersen Roskilde9. Kup (Gul)X18+ år
Sune Seest RasmussenTømmerup2. Kup (Brun)18+ år
Thomas EllingHolbæk5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Thomas Jensen Tømmerup5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Thomas MårtensenTømmerup5. Kup (Blå/Rød)18+ år
Thorbjørn Løvendorf Tømmerup7. Kup (Grøn)15 - 17 år
Tim JakobsenHvidovre8. Kup (Orange)18+ år
Tjalfe JakobsenHvidovre9. Kup (Gul)7 - 11 år
TobiasTømmerup10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Tobias Ørberg Jensen Tømmerup8. Kup (Orange)12 - 14 år
Tobias HodellHolbæk6. Kup (Blå)12 - 14 år
Tobias Løye Christiansen Roskilde1. Dan (Sort)18+ år
Torben BruunHvidovre2. Dan (Sort)X15 - 17 år
Trine PedersenHolbæk6. Kup (Blå)X18+ år
Tristan Flyger WürtzRoskildeVælgX7 - 11 år
Ulrich Schmiederwählen1. Dan (Schwarz)18+ Jahre
Valdemar S. RasmussenTømmerup9. Kup (Gul)7 - 11 år
Valdemar TamsHvidovre10. Kup (Hvid)7 - 11 år
Victor Hartvig MortensenÅrhus1. Dan (Sort)18+ år
Victoria BastianHvidovre8. Kup (Orange)7 - 11 år
Werner LøvendorfTømmerup9. Kup (Gul)18+ år
William BastianHvidovre8. Kup (Orange)7 - 11 år
William WæhrensTømmerup8. Kup (Orange)12 - 14 år
Yair CzitromHvidovre7. Kup (Grøn)18+ år
Yoni ShavitRoskilde1. Dan (Sort)18+ år

<% Conn.Close %>